Bozova’da park, yürüyüş ve bisiklet yolu çalışmaları sürüyor

Bozova Belediyesi, ilçeye yeni projeler kazandırmaya devam ediyor. Yeşilova Mahallesinde 7 bin metrekarelik alanda yapılacak olan park, yürüyüş ve bisiklet yolu ile ilgili incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Suphi Aksoy, vatandaşların daha güzel bir ortamda vakit geçirebilecekleri bir projeyi hayata geçiriyor.
 


 

Tamamlanmasıyla ilçeye 7 bin metrekarelik yeşil alan kazandırılması amaçlanan projede yer alan bisiklet ve yürüyüş yolu ile de ilçe halkının rahat bir nefes alması planlanıyor.
 


 

Yapılacak proje ile ilgili Yeşilova Mahallesinde incelemelerde bulunan Aksoy, buradaki açıklamasında, “Yeşilova Mahallemizde yapımını planladığımız bu parkımız, ilçemize kazandırmaya çalıştığımız güzide projelerimizden de biri olacak. Bu parkımız 7 bin metrekarelik yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolu ile ilçe halkına da nefes olacak. Her şeyin en güzeline layık ilçemize kazandıracağımız bu proje ile vatandaşlarımızın vakit geçirebileceği güzel bir ortam oluşturacağız. İlçemize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu