GÜNDEM

Bozova’da alt yapı çalışmaları devam ediyor

Bozova Belediyesi, ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan kırsal Yaylak Mahallesinde alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlıyor.

Yaylak Mahallesinde Büyükşehir Belediyesinin başlatmış olduğu kanalizasyon ve içme suyu şebekesi, ; asfaltlama çalışmalarının ardından Bozova Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri mahallede yer alan cadde ve sokaklarda yerinden sökülen parke ve bordur taşı çalışmalarını sürdürüyor.

Bozova Belediyesi, tüm mahallelerde olduğu gibi Yaylak Mahallesinde de çalışmalar devam ediyor. Halkın talep ve isteklerin yanı sıra belirlenen proje ve hizmetler bir bir tamamlanıyor.

Belediye Başkanı Suphi Aksoy Yaylak Mahallesinde ; devam eden çalışmalar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Bozova Belediyesi olarak her vatandaşımızın talebini ; her mahallemizin eksik gördüğümüz çalışmalarını tamamlıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemizin en büyük mahallelerinden olan kırsal Yaylak Mahallemizde alt ve üst yapı çalışması yapıldıı. Büyükşehir belediyesinin tamamladığı çalışmaların ardın da Bozova Belediyesi olarak bizde mahallemizdeki ; cadde ve sokaklarda deforme olan parke taşı bordur taşı yenileme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallemizde yapılan hizmetler mahalle halkımıza hayırlı olsun”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu