GÜNDEM

Bozova’da Ramazan etkinliklerinde keyifli anlar

Bozova'da Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında orta oyunu, kukla gösterisi ve konser düzenlendi. Etkinlik ile vatandaşlar unutulmaz bir akşam yaşadı.

Bozova Belediyesi Ramazan Ayı’nın başından bugüne kadar çeşitli etkinlikleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

Dün akşamki etkinlikler kapsamında 7’den 70 herkesin ilgi, sevgi ve mutlulukla hem seyrettiği hem de eğlendiği, Hacivat Karagöz orta oyunu, kukla çilli gösterisi düzenlenirken ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sıra Geceleri ekibi de birbirinden güzel türküleri ile geceye renk kattı.

Bozova Belediyesi çok amaçlı toplantı ve gösteri merkezinde düzenlenen ramazan etkinliklerine, Bozovalılar da büyük ilgi gösterdi.

Düzenlenen etkinliğe katılan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy da yaptığı konuşmada ”Ramazan ayı boyunca bu tür etkinliklerimiz devam edecektir. Bu gece burada düzenlenen etkinliğimize katılan değerli Bozovalı halkımıza teşekkür ediyorum. Bizlere böylesi güzel bir anı ve geceyi yaşattıkları için Başta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e, Kültür ve Turizm daire Başkanı Niyazi Kocadağ’a, özellikle bu güzel organizasyonda emeği geçen ekibe de teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Aksoy, Bozovalılara bir müjde daha vererek Bozova Belediyesi olarak yaz ayları boyunca sosyal etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu