GÜNDEM

Büyükşehir 750 aracını tanıttı

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2019 YILINDAN İTİBAREN KENDİ ÖZ KAYNAKLARIYLA ALINAN ARAÇLAR HER YIL BİR ÜST MODELLERİ İLE DEĞİŞTİRİLİYOR.

2019 YILINDAN İTİBAREN BAŞLATILAN UYGULAMA KAPSAMINDA ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET ARACI ALIMLARINDA BÜYÜK BİR TASARRUF SAĞLIYOR. HER YIL ESKİ MODEL ARAÇLAR BİR ÜST MODEL ARAÇLARLA DEĞİŞTİRİLEREK ŞANLIURFALILARA DAHA KALİTELİ VE KONFORLU HİZMET SUNULUYOR.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, KIRSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI, PARK VE BAHÇELER DAİRE BAŞKANLIĞI, ÇEVRE KORUMA VE KONTROL İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI VE ŞUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI İŞ MAKİNALARI HER YIL DÜZENLİ OLARAK DEĞİŞTİRİLİRKEN KENTTE TOPLU TAŞIMA HİZMETİNDE KULLANILAN BEL-SAN A.Ş VATANDAŞLARIN RAHATI İÇİN KONFORLU VE YENİ ARAÇLARLA HİZMET VERİYOR. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE YENİ VE MEVCUT 750 ARACIN TANITIMI YAPILDI.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDEKİ İŞ MAKİNALARI, HİZMET ARAÇLARI VE OTOBÜSLERİN TANITIMI YAPILDI. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, HİZMET ARAÇLARIN TANITIM PROGRAMINA KATILDI. BULUNTU HOCA BULVARINDA PERSONELLERLE BİR ARAYA GELEN BAŞKAN BEYAZGÜL, YENİ VE MEVCUT HİZMET ARAÇLARINI İNCELEDİ.

YENİ ALINAN ARAÇLARA KENDİ ARAÇLARI GİBİ SAHİP ÇIKAN PERSONELLERİ TEBRİK EDEN ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, DİREKSİYON BAŞINA GEÇTİ. BİNDİĞİ BİR KAMYONETİN EV GİBİ SÜSLENDİĞİNİ GÖREN BAŞKAN BEYAZGÜL, PERSONELİ TEBRİK ETTİ.

BAŞKAN BEYAZGÜL: ’YOLA DEVAM

PERSONELLERİN ÖZVERİLİ ÇALIŞMASI SONUCU ŞEHRİN MODERN BİR HALE GELDİĞİNİ VE BU GÜZELLİĞİ İLERİYE TAŞIMAK İÇİN DURMAK YOK YOLA DEVAM EDECEKLERİNİ ANLATAN ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, ŞUNLARI KAYDETTİ.

‘’BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK HER YIL ARAÇ FİLOMUZU GÜÇLENDİRİYORUZ. PERSONELLERİMİZLE BİR ARAYA GELEREK ARAÇLARIMIZIN TANITIMINI YAPTIK. PERSONELLERİMİZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ŞANLIURFA’YA GÜZEL HİZMETLER YAPIYOR. HALKIMIZIN EKİBİMİZİ TANIMASINI İSTEDİK. HALKIMIZA AİT ARAÇLARIMIZI HALKIMIZIN GÖRMESİNİ İSTEDİK. BUNUNLA ŞANLIURFA OLARAK TABİ Kİ ÖVÜNÜYORUZ. BİNLERCE ARAÇLA VATANDAŞLARIMIZA HİZMET VERİYORUZ. İŞLERİN AKSAMAMASI İÇİN BAZI İŞ MAKİNALARIMIZ GÖREVLERİNİN BAŞINDA VE HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR. ASFALT ALANINDA BİRÇOK ARACI FİLOMUZA KATTIK. BULUNTU HOCA BULVARINI ACELE KAMULAŞTIRIP BURAYI YAPMASAYDIK BU GÜN BURAYI AÇMAK ÇOK ZOR OLACAKTI. DİYARBAKIR YOLUNU MARDİN’E BAĞLAYAN ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİNİ KOLAYLIKLA SAĞLAYAN BU YOLUN ÜZERİNDE ARAÇLARIMIZI DİZDİK. PERSONELLERİMİZLE YAPTIĞIMIZ SOHBETLER ŞUNU GÖRDÜK. PERSONELLERİMİZ CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORLAR. ESKİ VE YENİ DURUMLARI GÖSTEREN BİR TAKIM AĞAÇLAR GÖSTERİYORLAR, VEKTÖRLE MÜCADELEYİ GÖSTERİYORLAR, ASFALT TAŞIMAYI GÖSTERİYORLAR. HER BİRİ HALKIMIZA BU ŞEKİLDE HİZMET ETTİĞİ İÇİN DE ÇOK MUTLU. BELEDİYEMİZİN PARASI BİR KURUŞU DAHİ İSRAF OLMUYOR. PERSONELLERİMİZ ARAÇLARA KENDİ ARAÇLARI GİBİ SAHİP ÇIKIYORLAR VE ARAÇLARINI KENDİ EVLERİ GİBİ DÜZENLEMİŞLER. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AİLESİ OLARAK TÜM ÇALIŞANLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ. PERSONELLERİMİZLE BİRLİKTE ŞANLIURFALILAR İÇİN BİRÇOK ÇALIŞMA YAPTIK. HEDEFİMİZ BÜYÜK VE BU BÜYÜK HEDEFLERİ ŞANLIURFA HAK EDİYOR. ŞANLIURFA KADİM VE 12 BİN YILLIK BİR ŞEHİRDİR. KÜLTÜR VE TURİZM BULUŞMALARI YAPTIĞIMIZDA TÜRKİYE’NİN EN ŞÖHRETLİ İNSANLARI ŞANLIURFA’YA AKIN AKIN GELDİKLERİNİ GÖRDÜK. BU GÜNDE YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN SONUCUNU ŞEHİRDE GÖRÜYORUZ. VATANDAŞLARIMIZ BANA SENDEN ÖNCEKİ URFA SENDEN SONRAKİ URFA DİYORLAR VE KENTİN BİZİM DÖNEMİMİZDE BİR DEĞİŞİM YAKALADIĞINI ANLATIYORLAR. BÜTÜN ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. ŞANLIURFA HALKIMIZA BANA VERDİĞİ DESTEK VE DUALAR İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ. BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇOK ŞEY YAPTIK VE YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ. DAHA GÜZEL, TARİHİ VE MODERN BİR ŞANLIURFA İÇİN YOLA DEVAM EDİYORUZ’’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu