SPOR

Cevheri Emin Yetim’in açıklamalarına yanıt verdi

Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim’in “Mehmet Ali Cevheri vekilimiz beni Şanlıurfaspor ile ilgili aramayın” iddiasına cevap vererek, sözlerinin yanlış algılandığını belirtti.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, dün akşam canlı olarak katıldığı televizyon programında, “Mehmet Ali Cevheri vekilimiz beni Şanlıurfaspor ile ilgili aramayın” iddiasında bulundu. Milletvekili Cevheri, bu iddia ile ilgili yazılı açıklamada bulundu. Sürecin başından bu yana milletvekilli olarak halkın kendisine vermiş olduğu sorumluluk çerçevesinde Şanlıurfaspor ile yakından ilgilendiğini belirten Milletvekili Cevheri, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kulüp başkanı başta olmak üzere, Vali, Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti İl Başkanı ve gerekseİlçe Belediye Başkanları ile Şanlıurfaspor ile ilgili yapılan birçok toplantılara katıldım. Bu toplantılarda Şanlıurfaspor için birçok önerilerde bulunarak Şanlıurfaspor’un başarısı için yukarıda saydığım protokol üyeleri ile birlikte özel gayret gösterdim.

“SORUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN GİRİŞİMLERDE BULUNDUM”

Ancak kulüp yönetimi oluşturulurken Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu için benden isim istendiğinde, kurulacak yönetim için önerilen her bir arkadaşımızın bizim açımızdan çok değerli olacağından, ayriyeten Sayın Başkana inisiyatif tanımak için “Beni Şanlıurfaspor yönetimine girecek isimle ilgili aramayın” şeklindeki sözüm ne yazık ki “Şanlıurfaspor ile ilgili beni aramayın” olarak algılanmıştır. Süreç boyunca Emin Yetim ile birçok defa gerek yüz yüze, gerekse telefonla görüşmelerimiz oldu. Şahsımla her iletişime geçtiğinde, sorunun çözümü için gerekli girişimlerde bulundum. Bunun en yakın şahidi bizzat kendisi ve yukarıda zikrettiğim kıymetli zevattır.

 “ŞANLIURFASPOR’DAN KENDİMİ AYRI TUTMAM”

Şanlıurfaspor benim için bir nostalji olmaktan öte, şehrimizin temsili ve geleceği için önemli olduğunu bilen bir insanım. Bir Şanlıurfalı olarak bende Şanlıurfaspor ile ilgili aynı heyecanı aynı duyguyu ve başarısında ise, aynı sevincini paylaşan bir kişiyim. Şanlıurfaspor’dan kendimi ayrı tutmam, hayatın olağan akışına aykırıdır. Benim Şanlıurfaspor’a olan sevdam da böyle bir söylemde bulunmama uygun değildir. Dün Şanlıurfaspor ile beraberdim bugün de Şanlıurfaspor ile beraberim ve yarın da, Şanlıurfaspor ile beraber olmaya devam edeceğim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu