Ceylanpınar eski Başkanı Atilla, ‘Hodri meydan’ dedi

Şanlıurfa'da uzun süredir görevden alınacağı konuşulan AK Partili Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak ile ilgili karar verildi ve Aksak, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) kararı ile görevinden alındı.

Bu gelişmenin ardından kimin belediye başkanı olacağı merak edilirken, Belediye eski Başkanı Menderes Atilla sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

'YİĞİTSEN İSTİFA ETTİR'

Aksak'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap veren eski Başkan Atilla, şu ifadelere yer verdi:

"Abdullah Aksak dün konuşmasında bana seslenerek hodri meydan seçime gidelim diyor. 36 bin oy alacağını söylüyor. Kendine güveniyor ve samimi ise seçime gidip gitmemek de onun elinde. 25 meclis üyesinin 15'i Ak Partili… Meclis tam sayısının üçte ikisi istifa etti mi seçime gidilir. Yani 14 meclis üyesi istifa etsin direk seçime gidilir. Bu iş palavra ile olmaz. Yiğitsen meclis üyelerini istifa ettir. Seçime gidelim, boyunun ölçüsünü gör. Dünkü konuşmasında yine bana ve soyuma dil uzatmış. Bu işler meydanda atıp tutmakla olmuyor, icraat lazım. Bakın, öncesinde de bana ve aileme dil uzattı. Bir gün bile ne sosyal medya da ne de toplumda konuşmadım. Atıp tutmadım, yaparım ederim, keserim demedim. Suskun gözüktüm. Günü geldi bir darbe vurdum, bir asır kendine gelemez. Yaptıktan sonra da sosyal medya da ben yaptım dedim. Biz Atilla'lalar da önce icraat sonra konuşma. Daha akıllanmamış akıllı ol!"

Özlem DİKMEN-BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu