GÜNDEM

CHP’li ilçe başkanından görevden alındı iddialarına yanıt

Yusuf Ziya Ural'dan CHP Karaköprü İlçe Başkanlığı görevinden alındığı ve yerine Rıdvan Çoban'ın getirildiği iddiasına yanıt geldi. Başkan Ural "Sosyal medyada dönen değişiklik ve yeni yönetim listelerinin geçersiz olduğunu belirtirim" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Karaköprü İlçe Başkanı Yusuf Ziya Ural’dan “Görevden alındı” iddialarını yalanlayan bir açıklama geldi.  Yusuf Ziya Ural’ın yerine Rıdvan Çoban getirildii.

Partisine bağlılığını dile getiren Başkan Ural “Öncelikle yapacağım açıklamaların hiç bir şekilde genel merkezimize olan saygım ve bağlılığıma zarar verecek bir niyet oluşturmadığını ve kanımın son damlasına kadar partim için mücadele edeceğimi belirtmek isterim” dedi.

“GENEL MERKEZDEN DEĞİŞİKLİK TEBLİĞİ SÖZ KONUSU OLMADI”

İddiaların gerçeği yansıtmadığını söyleyen Başkan Ural şu ifadeleri kullandı:

“İlçe başkanlığımız , yönetimimiz aktif bir şekilde görevinin başında olup sosyal medyada dönen değişiklik ve yeni yönetim listelerinin geçersiz olduğunu belirtirim. genel merkezimizden tarafımıza herhangi bir değişiklik tebliğinin söz konusu olmadığını, kuzenimin dün vefatı dolayısıyla taziye işlemlerinin hemen ardından gerekli basın açıklamalarını da yapacağımı, görevimizin başında olduğumuzu buradan kıymetli halkımıza duyuruyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu