URFA YEREL HABERLER

Depremzedelerin gıda kolileri evlerine ulaştırılıyor

Yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin kenti Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi tarafından günlük bin haneye gıda kolisi dağıtımı yapılarak depremden etkilenen ve dezavantajlı duruma düşen vatandaşlar bir an olsun yalnız bırakılmıyor.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLEYEREK DEPREMDEN ETKİLENEN VATANDAŞLARA YARDIM ELİNİ UZATMAYA DEVAM EDİYOR.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK VE SOSYAL İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI SOSYAL YARDIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ LOJİSTİK DEPODAN GIDA KOLİLERİNİ SOSYAL YARDIM ARAÇLARINA YÜKLEYEREK VATANDAŞLARIN EVLERİNE KADAR GÖTÜRÜYOR.

İÇERİSİNDE YAĞ, ŞEKER, MAKARNA, PİRİNÇ, BULGUR MERCİMEK VE NOHUT BULUNAN GIDA KOLİLERİ DAHA ÖNCEDEN BELİRLENEN DEZAVANTAJLI VE ŞANLIURFA’DA KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREMDEN ETKİLENEN AİLELERE DAĞITILIYOR.

SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE BAŞLAYAN YARDIM HAREKETİ GÜN BİTİMİNE KADAR DEVAM EDİYOR. GÜNLÜK BİN HANEYE GIDA KOLİLERİNİ ULAŞTIRAN SOSYAL YARDIM EKİPLERİ HANE ÜYELERİNE BU KOLİLERİ TESLİM EDİYOR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu