GÜNDEM

Doğuş ve Düz’den Vali Ayhan’a veda ziyareti

Resmi Gazete’de yayımlanan kararla Sakarya Emniyet Müdürlüğüne atanan Şanlıurfa Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ve Erzurum Jandarma Bölge Komutanlığına atanan Şanlıurfa Jandarma Komutanı Metin Düz, Şanlıurfa Valisi Ayhan’a veda ziyaretinde bulundu.

2019 yılından bu yana Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Selçuk Doğuş ile 2020 yılından bu yana Şanlıurfa Jandarma Komutanlığı görevini yürüten Tuğgeneral Metin Düz, görev yerlerinin değişmesi nedeniyle Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’a veda ziyaretinde bulunduu.

Ziyarette Vali Ayhan, Doğuş ve Düz’e yeni görevlerinde başarılar diledii.

Valiliğin sosyal medya hebasından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildii:

“İçişleri Bakanlığı atama kararnamesi görev yerleri değişen İl Emniyet Müdürümüz Selçuk Doğuş ve İl Jandarma Komutanımız Metin Düz, Valimiz Salih Ayhan’a veda ziyareti gerçekleştirdi. Vali Ayhan, Müdürümüz ve Komutanımıza yeni görevlerinde başarılar diledii.”

Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Şanlıurfa Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’un yerine Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan atanmıştıı. Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Metin Düz’ün yerine gelen isim ise Kastamonu İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran olmuştuu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu