SİYASET

Dr. Yeşil’den Kadir Gecesi mesajı ve Mescid-i Aksa saldırısına tepki!

Gelecek Partisi Şanlıurfa il Başkanı Dr. Abdullah Yeşil; Kadir Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı ve dün Mescid-i Aksa’ya yapılan saldırıya ilişkin tepkiler de bulundu.
Dr. Abdullah Yeşil; “BİN AYDAN DAHA HAYIRLI OLAN KADİR GECENİZİ KUTLUYORUM”

Bu akşam idrak edilecek Kadir Gece’nizi tebrik ediyorum. “Birlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğun olduğu Mübarek Ramazan ayında bu gece idrak edeceğimiz ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gece’nizi tebrik ediyorum; halkımıza ve Tüm İslam Alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu vesileyle tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların ve tüm ibadetlerimizin kabulünü Yüce Rabbimden niyaz ediyorum, Kadir Gecesi’nin hayır ve bereketinden nasiplenmenizi diliyorum.” dedi.

Ayrıca; İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs’ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa’da cemaate saldırması asla kabul edilemez. Bu saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyorum. Filistinliler, Sadece kendi onurları için değil Mescid-i Aksa’da bütün müslümanların onuru için direniş sergiliyorlar, her zaman direniş sergileyen Filistinli kardeşlerimizin yanındayız.

Filistinli kardeşlerimize yönelik saldırılarda yaralanan kardeşlerime acil şifalar diliyorum.dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu