GÜNDEM

Ekinci: Bu gecede gönüller hayat buluyor

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yayımladığı mesajında, ; Kadir Gecesi’nin, her zaman ve her yerde muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacak, toplumu toplum yapan özelliklerin başında gelen saygı ve sevginin bu gecede gönüllerde hayat bulacağını belirterek, şu ifadelere yer verdi:

“Bu gecenin kıymeti ve ehemmiyeti saymakla tükenmeyecek ölçüdedir. Mübarek Kadir Gecesinin ölçüye sığmaz faziletlerinin bir kaynağı da bu gecede ; Kur’an’ın Peygamber Efendimiz’e niyaz olmasıdır. Rahmet ve bereketin bol olduğu bu gecede dualarımız ile birbirimize ve Rabbimize yakınlaşalım.

Dualarımızda, dünyada yaşanan tüm zulümlerin durmasını, ; ülkemizin birlik ve beraberlik içinde olmasını, açlıkla, yoksullukla, ; savaşla ve başka belalarla uğraşan bütün insanların huzur ve mutluluğa erişmesine bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gecenin vesile olmasını dileyelim.

Bu duygu ve düşüncelerle Kadir Gecesi ile birlikte bayram havasını da solumaya başladığımız şu günlerde, ; Viranşehirli hemşehrilerimin kandilini tebrik ediyor, ; şehrimiz, ülkemiz, İslam Dünyası ve bütün insanlık için hayırlı gelişmelere vesile olmasını diliyorum”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu