EĞİTİM

Ekinci: Öğrencilerimize her türlü desteği sağlayacağız

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2022-2023 eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.

2022-2023 eğitim öğretim yılı sebebiyle bir kutlama mesajı yayınlayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Yeni eğitim ve öğretim yılının 12 Eylül’de başlayacağını, anaokulu ve ilkokul 1’inci sınıf öğrencilerinin uyum haftası kapsamında bugün eğitime başladığını hatırlatan Ekinci, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz nesillerin en iyi şekilde yetiştirilmesi için Viranşehir Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Büyük bir özveriyle yetiştirilen öğrencileri geleceğimizin teminatı olarak gördüklerini, iyi bir eğitim almaları ve mutlu bir şehirde yaşamalarının hepimizin en önemli dileği olduğunu kaydeden Ekinci, “Bütün gayretimiz, çalışmamız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız içindir. Bu konuda Viranşehir Belediyesi olarak her zaman, çocuklarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

İyi yetişmiş bir neslin ülkemizin en önemli sermayesi olduğuna vurgu yapan Ekinci, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin yolu da eğitimden geçmektedir. Bu nedenle çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz. Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu