Eyyübiye’deki kampüs için yol çalışmaları başlayacak

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Belediye Meclis Üyeleri Mahmut Birinci, Murat Karadaş ve ilgili birim amirleriyle birlikte Yenice Mahallesinde bulunan Prof. Dr. Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul yolunun bozuk olmasından dolayı öğrencilerin yaşadığı sıkıntıyı yerinde tespit eden Kuş, yol ile çevre düzenlenmesi için ilgili birimlere anında talimat verip, sorunun kısa sürede çözülmesini istedi. Eğitim kurumlarının ve öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirten Kuş, “Geleceğimizin teminatı olan kardeşlerimizin sorunlarını da bir bir çözmeye devam edeceğiz” dedi.
 


 

Çocukların her zaman yanında olduklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir kardeşimiz ile birlikte Yenice Mahallemizde bulunan eğitim kampusumuzu ziyaret ettik. Okul idarecileri ile meclis üyesi arkadaşlarımız ile bir araya gelerek, okul bölgesi ile ilgili sıkıntıları dinledik ve yerinde çözümlemeler getirdik çok şükür. Öğrencilerimiz kış aylarında şu anda kullanılmış oldukları yolda tabiri caizse ızdırap çekiyorlar. İlgili müdürlüğümüze anında talimat verdik. 1 haftalık kısa bir süre içerisinde bu sıkıntıyı inşallah bertaraf edeceğiz ve çocuklarımızı bu noktadan çamurdan kurtarmış olacağız. Ben buradan özellik ile hocalarımıza bu duyarlılıklarından dolayı şükranlarımı iletiyorum. Her zaman Eyyübiye Belediyesi olarak hocalarımızın emrindeyiz. Çocuklarımızı önemsiyoruz her platformda çocuklarımız ile ilgili bütün sıkıntıları inşallah aşabilmek için bütün gayretimizi sarf ediyoruz. Ben buradan meclis üyesi kardeşlerime şükranlarımı iletiyorum. Özellikle kendileri yoğun bir şekilde bu sıkıntıları bertaraf etmemiz için yoğun çalışma içerisine girdiler. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 

Duyarlılığından dolayı Kuş’a teşekkür eden İlçe Milli eğitim Müdürü Ahmet Demir ise şunları söyledi: “Bugün Eyyübiye Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kuş beyefendi, ekip arkadaşları ile birlikte Eyyübiye’nin Yenice kampusunu ziyaret ettik. Ben kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Şuanda bulunduğumuz alanın çevre düzenlemesi ve yolların durumu ile ilgili taleplerimizi kendilerine ilettik. Kendileri de anında birim amirlerine talimat vererek okulun çevre düzenlemesi ve yolu yapılması için talimat verdi. Bu anlamda kendisine göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı ekip arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.”

BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu