Fakıbaba’dan Eyyübiye Belediye Başkanı Kuş için değerlendirme

Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı, Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’u makamında ziyaret edip, yapılan ve yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu. Fakıbaba’yı, Eyyübiye Belediyesi Yerel Yönetimler Konağı’nda ağırlayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar konusunda bilgilendirdi.
 


 

FAKIBABA: VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Kuş’un başarılı işlere imza attığını söyleyen Fakıbaba,”Urfa deyince aklımıza ilk Eyyübiye gelir. Eyyübiye Urfa’nın kalbi, beyni ve merkezidir. Eski Urfa’da her şey dönüyor bizler de başkanımızı ziyaret ettik. Sağ olsun kendileri bize zaman ayırdı. Eyyübiye için ne yapabiliriz ne edebiliriz şeklinde istişare ettik. Mehmet Kuş’u gerçekten sevdiği bir ağabeyi olarak, başarılı işler yapıyor ve yapmaya da devam edecek inşallah. İnanıyorum ki Eyyübiye’nin önünü daha fazla bir şekilde açacaktır. Bizler de elimizden geldiği kadar da her zaman destek vereceğim. Ankara’daki tüm problemlerini çözmek için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.
 


 

KUŞ: SIKINTILAR İLE İLGİLİ İSTİŞARELERDE BULUNDUK

Fakıbaba’ya teşekkür eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ise şunları söyledi:

“Sayın Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba sağ olsun bizleri ziyaret ettiler. Eyyübiye’nin sıkıntıları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Eski belediye başkanımız olması münasebetiyle tecrübelerinden istifade ettik. Eyyübiye’nin sıkıntılarını kendilerine ifade ettik. Bundan 2 ay önce bazı mahallelerimizde yeşil alan ve park sıkıntısı olduğunu kendilerine ifade ettiğimizde sağ olsun bizleri direk bakan beyle görüştürdü. Eyyübiye’yi bizden daha çok düşünüyor. Eyyübiye’nin dertleriyle dertlenen Bakanımız. İnşallah projeler noktasında da kendisinden Ankara’da daha fazla destek göreceğiz. Allah kendisinden razı olsun.”

BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu