GÜNDEM

Gelecek Partisi Urfa’da gün geçtikçe büyüyor!

Gelecek Partisi 12 Aralık 2019 Tarihinde kurulduğu günden beri büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor.

Gelecek Partisi tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor.

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil her gün Partisine yeni katılımlar yapmak için, partiyi Urfa’da daha güçlü hale getirmek için adeta gecesini gündüzüne katarak çalışıyor.

Gelecek Partisi Urfa’da gün geçtikçe büyüyor!

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil yaptığı açıklamada şöyle konuştu;

Partimiz tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor. Partimize özellikle Şanlıurfa’da çok büyük teveccühler var.

Geçtiğimiz günlerde Halil Ayhan; MHP İl başkan yardımcılığından istifa edip, Partimize katılmış ve Akçakale ilçe başkanı olarak atamıştık.

Yine Urfa’nın bilinen ailelerinden Arap Hoca’nın torunu Muhammed Yusuf Tokmak Saadet Partisi İl Gençlik kolları Başkanlığı görevinden istifa edip Partimize katılmıştı.

Bugün yine partimize katılımlar oluyor, bugün Esemkulu mahallemizden Öncel, Doğan ve Şimşek aileleri katılmıştır. Doğan ailesinden Mehmet Doğan, Şimşek ailesinden Mustafa Şimşek ve Öncel ailesinden Kasım Öncel’ e katılım belgesi taktım ettik. Partimiz gün geçtikçe büyüyor. Katılan tüm ailelerimize teşekkür ediyorum. Gelecek Şanlıurfa’nın  Gelecek Türkiye’nindir” ifadelerine yer verdi.E

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu