URFA YEREL HABERLER

Haliliye Belediyesinden selden etkilenen evlerde boyama çalışması

Şanlıurfa’da selin izlerini silmek için mahallelerde başlattığı dış cephe boyama çalışmalarını tamamlayan Haliliye Belediyesi, hanelerin içlerini de boyayarak, ilk günkü görünümlerine kazandırıyor.

Selin etkili olduğu 14 mahallede çalışmalarını sürdüren Haliliye Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipler, yaraları sarmaya devam ediyor.

Mahallelerde yürütülen temizlik çalışmalarının ardından, sökülen kilitli beton parke taşlarını da onaran ekipler, boyamam çalışmalarını da tamamlıyor. Selin tahribata neden olduğu mahalleler için boyama ekibi kuran Haliliye Belediyesi, Karşıyaka ve Süleymaniye Mahallelerinde başlattığı dış cephe boyama çalışmalarını tamamladı. Yaşamın kısa sürede normale dönmesi için canla başla çalışan ekipler, dış cephe boyamalarında sona gelinmesiyle hane içlerini de boyuyor. Bu kapsamda ilk olarak Süleymaniye Mahallesinde hane için boyama çalışmalarına başlayan ekipler, duvarları yeniden boyayarak, ilk günkü görünümlerini kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu