SPOR

Haliliye Belediyesi’nin futbol okulunda geleceğin yıldızları yetişiyor

Haliliye Belediyesi tarafından eğitimlerin sürdüğü futbol okulu ile geleceğin genç yetenekleri, uzman eğitmenler eşliğinde yetişiyor.

Haliliye Belediyesi tarafından eğitimlerin sürdüğü futbol okulu ile geleceğin genç yetenekleri, uzman eğitmenler eşliğinde yetişiyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı spor birimi bünyesinde hizmete sunulan kurslar ile gençlerin sportif faaliyetlere yönlendirilmesi ve sporla tanışması hedefleniyorr. Bu kapsamda hafta sonları verilen futbol kursu ile uzman eğitmenler eşliğinde antrenman yapan çocuklar, geleceğin yıldız futbolcuları olmak için ter döküyor.

Genç yeteneklerin yetiştirildiği futbol kursunda; eğitmenler tarafından teknik kuralları öğrenen ve uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanan gençler, hayallerinin futbolcu olmak olduğunu ifade ediyor. Belediye tarafından açılan bu kurs ile sıkı çalışacaklarını kaydeden ve hafta sonu tatilini değerlendirdiklerini belirten çocuklar, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletiyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise cumartesi ve pazar günleri 7-14 yaş aralığı için verilen futbol okulu eğitimlerinde kayıtların devam ettiği ve kayıt olmak isteyen gençlerin “444 22 63” numaralı İletişim Merkezi aracılığıyla bilgi alabileceği ifade edildii.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu