MAGAZİN

İbrahim Tatlıses yine ölümün kıyısından döndü

Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses, 2011'deki silahlı saldırıdan sonra geçtiğimiz yıl da bodrumda ciddi bir trafik kazası geçirmiş ve ölümden dönmüştü. Dün gece İzmir'in ünlü sitelerinden Narlıdere Folkart'taki dairesinde yangın çıkan Tatlıses, yurt dışında olduğu için tehlikenin eşiğinden döndü. Bir kez daha ölümden dönen Tatlıses, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

İzmir’in Narlıdere ilçesindeki lüks bir sitede çıkan, ekiplerin karadan ve havadan müdahalesiyle 8 saatte kontrol altına alınan yangındaki hasar, gün ağarınca ortaya çıktı. Soğutma çalışmaları sürerken, bloktaki dairelerin kullanılamaz hale geldiği görüldüü. Yangında 6 kişi dumandan etkilenirken, 1 kişi ise ayağından yaralandı. Bu kişiler, hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı.

SİTEDE İBRAHİM TATLISES’İN DE EVİ VAR

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, alevlerin geceyi aydınlattığı yangına ilişkin sosyal medyadan bir paylaşımda bulunduu. Tatlıses, “Folkart da oturan bütün komşularıma geçmiş olsun iki gün önce geliyordum İzmir’e uçaklarda yer yok diye gelemedim. Herkese geçmiş olsun. İnşallah can kaybı olmaz. Gelen mala gelsin” dedi.

“AZRAİL ‘İBO’YU YİNE YENEMEDİ”

Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses, 2011’deki silahlı saldırıdan sonra geçtiğimiz yıl da bodrumda ciddi bir trafik kazası geçirmiş ve ölümden dönmüştüÜ.  Dün gece çıkan yangından uçakta yer bulamadığı için yara almadan kurtulan Tatlıses, bir an da sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu.

Tatlıses için, “Azrail ‘İbo’yu yine yenemedi.”, “Bu adamı ölüm takip ediyor ama bir türlü yakalayamıyor sanki.”, “Azrail 0 – Tatlıses 3” gibi binlerce yorum yapıldıı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu