GÜNDEM

Karaköprü’de şiir gecesinin konuğu İbrahim Sadri

Karaköprü Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinliği programında İbrahim Sadri’nin seslendirdiği şiirler beğeni topladı.

Karaköprü Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Yaşam Sokağı’nda şiir gecesi düzenlendi. Etkinliğin konuğu sanatçı İbrahim Sadri’ydi. Sohbet havasında geçen etkinlikte İbrahim Sadri birçok memleket şairinin şiirini ve kendi şiirlerini okurken, ; soğuk havaya rağmen vatandaşlar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, başkan yardımcıları, ; meclis üyeleri ve AK Parti ilçe teşkilatı üyelerinin katıldığı etkinliği çok sayıda vatandaş da izledi.

Başkan Baydilli, Ramazan ayının bereketinden, rahmetinden faydalanmak ve birlik beraberlik ortamı oluşturmak adına bu etkinlikleri gerçekleştirdiklerini kaydetti. Baydilli, “Ramazan ayının maneviyatına uygun programlarla bu ay içerisinde sizlerle birlikte olmaya çalışacağız. İbrahim Sadri hocamız üstatlardan çok güzel şiirler dile getirdi, ruhumuzu dinlendiren güzel bir dinleti oldu. Değerli konuğumuza ve çok kıymetli vatandaşlarımıza etkinliğimize katılımları için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sanatçı İbrahim Sadri de güzel bir program gerçekleştiğini ifade ederek kendilerini davet eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve etkinliğe gelen vatandaşlara teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu