GÜNDEM

Karaköprü’de yeni yollar parkeyle döşeniyor

Karaköprü Belediyesi ekipleri, Batıkent Mahallesinde yeni açılan yollarda kilitli parke döşeme ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirdi.

Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yol açma, ; yenileme ve düzenleme çalışmalarına devam ettiriyor.

Ekipler ilçede yapılaşmanın arttığı ve gelişen mahallelerde yeni açılan yolları kilitli parkeyle döşerken, ; yayalar için de kaldırım yaparak hizmete sunuyorr.

Batıkent Mahallesinde yeni açılan yolun alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra , kilitli parke döşeme çalışmalarına hemen başlanırken, çalışmaların tamamlanmasının ardından yeni yol vatandaşların hizmetine sunulacakk.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla aralıksız bir şekilde gerçekleştirilen yol çalışmaları, ; özellikle yeni gelişen ve konutlaşmanın devam ettiği mahallelerde yoğun bir şekilde yürütülüyor.

Fen işleri ekipleri yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını ; Seyrantepe, Batıkent, Doğukent ve Güllübağ gibi mahallelerde program dahilinde sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu