GÜNDEM

Kaymakam Refiği Gövercin görevine başladı

Kaymakamlık refikliği staj görevini yapmak üzere Suruç ilçesine atanan kaymakam adayı Mustafa Gövercin görevine başladı.

Mustafa Gövercin yaklaşık 45 gün süre boyunca Suruç ilçesinde görev yapacak, ; kaymakam refikliği görevini tamamladıktan sonra İçişleri Bakanlığı tarafından verilecek yeni görevi için Suruç’tan ayrılacak.

Suruç Kaymakamı Kenan Aktaş, “İlçemizde göreve başlayan kaymakam adayımız Mustafa Gövercin ilçemizde yapacağımız çalışmalarımızda bizlere eşlik edecek, ; Suruç mesleği açısından kendisi için çok önemli bir pozisyonda olacak. Bu vesileyle meslektaşıma başarı dileklerini iletiyorum, yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulunuyorum” ifadesini kullandı.

Suruç ilçesine kaymakam refiği olarak atanmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Gövercin, ; “Görev süremiz boyunca Kaymakam beyin tecrübelerinden faydalanacağız. Suruç halkımızın samimiyetini biliyoruz. Geldiğimiz günden bu yana bizlere misafirperverliklerini gösteren Suruçlu hemşerilerime selamlarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu