GÜNDEM

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan adaylık açıklaması: Emine Şenyaşar adaydır!

Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu parti genel merkezinde yaptığı açıklamasında herkesin aday olduğunu vurguladı ve Şanlıurfa Adliyesi önünde adalet nöbeti tutan Emine Şenyaşar'dan bahsederek "Şanlıurfa'da evladı için nöbet tutan Emine Şenyaşar'a sarıldım. Emine hanım adaydır" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantı sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı açıklandı.

Beraberinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte partisinin genel merkezine giden CHP Lideri Kılıçdaroğlu kalabalığa seslendi.

Konuşmasında 82 milyonun aday olduğu vurgusunu yaptı ve il il yaptığı ziyaretler arasında Şanlıurfa’ya da değinerek Şenyaşar ailesi hakkında konuştu. Kılıçdaroğlu “Şanlıurfa’da evladı için nöbet tutan Emine Şenyaşar’a sarıldım. Emine hanım adaydır. Sadece bana oy vermeyeceksiniz. Geleceğiniz için oy vereceksiniz. Aday ben değilim aday herkes. Sevgili halkım eyvallah, başlıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu