GÜNDEM

MEB heyeti Urfa’da incelemelerde bulundu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) heyeti, Akçakale, Ceylanpınar ve Harran ilçelerinde devam eden eğitim yatırımlarını yerinde inceledi.

Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürü Umut Gür, Satın Alma Daire Başkanı H. Mehmet Kuloğlu, CBS ve Emlak Daire Başkanı Tarık Altakut, ; İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Atilla Sapmaz, İzleme Değerlendirme ve Koordinasyon Daire Başkanı Serap Erdun Sayar ve Yatırım Daire Başkanı Özer Dumanlı ile birlikte ; Şanlıurfa’da yapılması planlanan eğitim yatırımlarını yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere bir dizi temaslarda bulundu.

Akçakale, Ceylanpınar ve Harran ilçelerini ziyaret eden ; Milli Eğitim Bakanlığı heyeti buralarda incelemelerde bulunarak çalışmaları inceledi.

İlçe ziyaretleri sonrası İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda ; İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak birim sorumluları ve personeli ile bir araya gelen ; İnşaat ve Emlak Genel Müdürü Umut Gür ve daire başkanları, ; Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt ve birim sorumlularından bilgi aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu