SPOR

Milli futbolcuların katılacağı gösteri maçının hakemi belli oldu!

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ‘’Küçük Ayaklar Büyük Yürekler’’ futbol şöleni kapsamında Ümit Karan, Evren Turan ve Yattara’nın minik yeteneklerle karşı karşıya geleceği ve bu akşam saat 19.00’da oynanacak olan gösteri maçını eski MHK Başkanı Serdar Tatlı yönetecek.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ve Milli Takım’ın eski futbolcularından Ümit Karan ; Evren Turan ve Yattara, “Küçük Ayaklar Büyük Yürekler” futbol şöleninde miniklerle top oynayacak. 4 gün sürecek olan şölende Milli Takım’ın eski oyuncuları genç sporcularla antrenman yapacak.

ŞUTİM’deki Büyükşehir Belediyesi tesislerinde bu akşam 19.00’da başlayacak gösteri maçını eski Süper Lig hakemlerinden eski  Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Serdar Tatlı yönetecek. Milli Takım’ın eski oyuncuları Ümit Karan, Evren Turan ve Yattara minik yeteneklerle gösteri maçı yapacak.

10-12 yaş arası yaklaşık 2 bin çocuğun katılacağı futbol şöleni 60 takımdan oluşuyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Futbol Dünyası’nda oynanacak olan futbol şöleninin ilk gününde minik sporcular, Milli Takım sporcularından Ümit Karan, Evren Turan ve Yattara ile top oynama şansını yakalayacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Amatör Spor Kulüplerinin destekleriyle gerçekleşecek turnuva 4 gün sürecek.

Genç ve minik yetenekler eski futbolcularla antrenman yapma imkanı da elde edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu