URFA YEREL HABERLER

Oda Başkanı Halil Polat Esnaf Ziyaretlerinde Vali Ayhan’a Eşlik Etti

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Evren Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Esnafın sorunlarını yerinde inceleyen Vali Ayhan, sorun talep ve önerilerini de dinledi. Vali Ayhan’a ziyareti esnasında Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası Başkanı Halil Polat eşlik etti. Vali Ayhan esnafın sorunlarını çözüme kavuşturmak adına elinden geleni yapacağını ifade etti.

Ziyaret sonrası Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Sanayi sitelerimiz, üretimin ve emeğin temsilidir. Bizim görevimiz de her zaman üreticilerimizin yanında olmaktır. Valimiz Salih Ayhan, Evren Sanayi Sitesi ziyaretiyle güne devam etti. Esnafımızla bir araya gelip sohbet eden Vali Ayhan, kendilerine kolaylıklar diledi.”

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası Başkanı Halil Polat ise; ” Şanlı şehrimize geldiği ilk andan itibaren canla başla çalışan şehrimizin her alanını gezen çözüm odaklı çalışan Kıymetli Valimiz Sn. Salih Ayhan ekonomi ve istihdamın can damarı olan esnaflarımızın yoğunla çalıştığı Sanayi Sitemizi ziyaret ettiler kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu