EĞİTİM

Okullarda beceri ve oyun alanları oluşturuldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin kırsal mahalledeki 10 okula destek verdiği “Bir çatı bir fırça’’ projesi hayata geçirildi.

GÜZELKÖY İLK VE ORTA OKULUNDA DÜZENLENEN TÖRENE; ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, ŞANLIURFA VALİSİ SALİH AYHAN, HALİLİYE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET CANPOLAT, HİLVAN BELEDİYE BAŞKANI ASLAN ALİ BAYIK, HALİLİYE KAYMAKAMI SERAP ÇETİN ÖZMEN İLE ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI.

“BİR ÇATI BİR FIRÇA’’ PROJESİNİN AÇILIŞINI OKULUN ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ. AÇILIŞIN ARDINDAN PROTOKOL ÜYELERİ DERSLİKLERDEKİ BECERİ ATÖLYELERİNİ GEZEREK ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ.

ÖĞRENCİLERİN GELECEĞİ VE GELİŞİMİ ÇABA HARCADIKLARINI BEYAZGÜL, “GÜZEL BİR OKULDAYIZ VE BU OKULUMUZDA ÇİÇEKLER AÇMIŞ. EĞİTİMLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYORUZ. HER ŞEYİN BAŞINDA EĞİTİM GELİYOR. ÇOCUKLARIMIZI GÜLER YÜZLÜ GÖRDÜK. ÖĞRENCİLERİMİZİN GELECEĞİ VE GELİŞİMİ İÇİN ÇABA HARCIYORUZ’’ DİYE KONUŞTU.

ŞANLIURFA VALİSİ SALİH AYHAN İSE “EĞİTİM İÇİN NE YAPSAK AZDIR. GELECEĞİMİZİ EMİN ELLERE BIRAKABİLMEMİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ’’ İFADELERİNİ KULLANDI.

KAMPANYA KAPSAMINDA OKULLARA BECERİ VE OYUN ALANLARI OLUŞTURULDU.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu