GÜNDEM

Osmanlı Spor Kompleksi gençlerin uğrak yeri haline geldi

Türkiye’nin en genç nüfusa sahip şehirlerinin başında gelen Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesince kente kazandırılan Eyyübiye ilçesindeki Osmanlı Spor Kompleksinde geleceğin sporcuları yetişiyor.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN MERKEZ EYYÜBİYE İLÇESİ OSMANLI MAHALLESİNDE HİZMETE SUNULAN VE GENÇLERİN UĞRAK YERİ OLAN OSMANLI SPOR KOMPLEKSİNDE YÜZME HAVUZLARI, SPOR SALONU, SOYUNMA ODALARI, MESCİT, DART ODASI, BİLGİSAYAR ODASI, MASA TENİSİ ODASI, SATRANÇ ODASI İLE İDARİ HİZMET ODALARI YER ALIYOR.

 Sıcak yaz günlerinde göletler ve sulama kanallarına girmek yerine güvenli ve hijyenik olan Osmanlı Yüzme havuzunda serinleyen gençler, geleceklerine yön verecek olan spor aktivitelerini ve antrenmanlarını yine aynı alanda bulunan tam donanımlı spor salonunda yapıyor.

 Uzman eğitmenler eşliğinde sabahın ilk saatlerinde başlayan antrenmanlara ısınma hareketleri yaparak başlayan gençler, salon sporlarında judo, tekvando, boks, güreş gibi çeşitli branşlarda ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu