URFA YEREL HABERLER

Osmanlı Spor Kompleksinin yapımı tamamlandı

Sportif aktivitelerle Şanlıurfalı gençleri spor salonlarıyla buluşturan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Eyyübiye ilçesinde yapımına başlanılan Osmanlı Spor Kompleksi tamamlandı. İçerisinde birçok sosyal donatı bulunan Osmanlı Spor Kompleksi en kısa zamanda gençlerin hizmetine sunulacak.

TÜRKİYE’NİN EN GENÇ NÜFUSUNA SAHİP OLAN ŞANLIURFA’DA GENÇLERİN SPORTİF AKTİVİTELERLE ZAMAN GEÇİRMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL’ÜN TALİMATLARI DOĞRULTUSUNDA EYYÜBİYE İLÇESİ OSMANLI MAHALLESİNDEKİ OSMANLI SPOR KOMPLEKSİ TAMAMLANDI.

Spor salonu, soyunma odaları, mescit, dart odası, bilgisayar odası, masa tenisi odası, Satranç odası ile idari hizmet odalarının yer aldığı Osmanlı Spor Kompleksi iki kattan oluşuyor.

Eyyübiye ilçesine kazandırılan kompleks ile birlikte gençler, sportif aktivitelerle buluşacak. İnşaat çalışmalarının tamamlandığı Osmanlı Spor Kompleksinin iç tefrişatında sona gelindİi. Osmanlı Spor Kompleksi en kısa zamanda gençlerin hizmetine sunulacakk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu