SPOR

PFDK’dan Urfa temsilcisine ceza!

PFDK, Karbel Karaköprü Belediyespor’un kendi sahasında karşılaştığı 52 Orduspor FK müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde ilk kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 10 bin lira para cezası ile cezalandırılmasına karar verdi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Karbel Karaköprü Belediyespor’un kendi sahasında karşılaştığı 52 Orduspor FK müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde ilk kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 10 bin lira para cezası ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada kırmızı siyahlı ekibin stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı da 13 bin lira para cezası ile cezalandırılmasına karar verdi.

PFDK’ın aldığı kararda, “KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Kulübünün, 16.04.2023 tarihinde oynanan KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR-52 ORDUSPOR FK TFF 3. Lig 1. Grup müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde ilk kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Kulübünün, stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırıldı” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu