Saadet Partisi İl Başkanı Yanmaz ifade verdi

Saadet Partisi İl Başkanı Niyazi Yanmaz, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde ifade vermeye gitti. Sosyal medyadaki paylaşımı nedeniyle ifadeye çağrıldığı öğrenilen Yanmaz, gocunacakları bir durum olmadığını dile getirdi. 
 


 

İfade öncesinde konuşan İl Başkanı Yanmaz, "Bizi ifade almaya çağırmışlar, biz gideceğiz. Hukuk devletinde ne biliyorsak, doğru ne söylemişsek o ifademizi vereceğiz. Ama bu bir susturma politikasıdır, sindirme politikasıdır. Siz muhalefetle hiçbir diyalog kurmayın, duvar gibi ses çıkarmayın, hiçbir konuda konuşmayın ama muhalefet bir şey derse, biz size suç duyurusunda bulunuyoruz, ifadenizi alsınlar derler. 

Böyle saçmalık olabilir mi? Gelin konuşalım, Urfa'nın meselelerini konuşalım, bütün televizyonlar bağlansın, Urfa'nın tüm meselelerini konuşalım. Niye konuşmuyorsunuz? En kolayı nedir, gidin ifade verin. E veririz veririz. Bizim gocunacağımız bir şey yok ki" sözlerine yer verdi.
 


 

Öte yandan çok sayıda partili de Yanmaz'a destek olmak amacıyla Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün önünde buluştu.

Mustafa PAYIK/BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu