Şanlıura'da 2 çocuk babasından haber alınamıyor

Şanlıura’da 2 çocuk babasından haber alınamıyor

Şanlıurfa’da 4 gün önce iddiaya göre “Babamlara gidiyorum” diyerek evden çıkan 2 babası İsa Aslan, kayıplara karıştı.

Manisa’da kuyu sondaj işinde çalışan evli ve 2 çocuk babası 26 yaşındaki İsa Aslan’dan 4 gündür haber alınamıyor. İddiaya göre Aslan Ramazan Bayramı dolayısıyla izne ayrılarak ailesinin yanına, Haliliye İlçesi’ne bağlı Konuklu Mahallesi’ndeki evine geldi. 29 Nisan Perşembe günü iftarını açtıktan sonra saat 20.30 sıralarında “Babamlara gidiyorum” diyerek evinden ayrılan genç baba, ne baba evine gitti ne de kendi evinedöndü. Saatlerce kendisinden haber alamayan ailesi, jandarmayı arayarak kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ekipleri kayıp Aslan’ın bulunması için çalışma başlattı.

ABİ ASLAN: GÖRENLER BANA ULAŞSIN

Kayıp olan Aslan’ın ağabeyi Fevzi Aslan, kardeşinden 4 gündür haber alamadıklarını belirterek, “Kardeşim, kaybolmadan önce eşinden 4 bin TL alarak evden ayrılmış. Babamlara gidiyorum demiş ama o günden beri kendisinden haber alamadık. Kendisini görenlerin 0541 532 03 88 NO’lu telefondan bana ulaşmalarını istiyorum” dedi.

Ailenin meraklı bekleyişi sürüyor.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Bilinçsiz yemek yeme semptomuna dikkat

Bilinçsiz yemek yeme semptomuna dikkat

Gece uyanıp bilinçsizce yemek yemenin, beynin uyku uyanıklık kontrolünde yaşanan sorundan kaynaklandığını belirten uzmanlar, bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir