SAĞLIK

Şanlıurfa’da 15 yıl sonra gelen mutluluk

Şanlıurfa’da Bilgin ailesi 15 yıl sonra gelen bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı.

 Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde Bilgin ailesinin yıllarca çocukları olmadı. İki defa tüp bebek denemesi gerçekleştiren aile bebek mutluluğunu yaşamadı. Ailenin 15 yıl sonra mucize bir bebeği oldu.

Birecik Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Uzm. Dr. Erkan Mavigök’e başvuran aile, yıllar sonra evlatlarını sağlıklı şekilde kucaklarına aldı.

“HASTAMIZI DOĞUM SERVİSİMİZDE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Hastanın polikliniklerinde 15 yıl sonra mucize bebek olarak hamile olduğunu öğrendiğini aktaran Mavigök, “Hastamızın genel takiplerini yaptık, sağlıklı bir şekilde ilerleyen gebeliği bugün sezaryen doğumla sonlandırarak beklenen hediyemizi annesinin ve sevenlerinin kucağına verdik. Hastamızı ve ailesini tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerimizi sunduk. Hastamızı doğum servisimizde takip etmeye devam ediyoruz. Genel durumu iyi yakında taburcu edeceğiz” ifadesini kullandı.

“ANNE OLMAK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU”

Yıllar sonra gelen mucize bebekleri için oda süslemeleri ve düzenlemeler yapan ailede, anne şunları söyledi:

“Anne olmak çok güzel bir duygu, çok farklı mutluluk, bebeğimin yüzünü görüp kucağıma aldıktan sonra daha çok heyecanlandım. Hamileliğim boyanca dünyanın en güzel, en anlamlı bekleyişini yaparak hayatın en güzel müjdesini kucağıma aldım. Allah tüm aileleri çocuksuz bırakmasın”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu