GÜNDEM

Şanlıurfa’da çocuklar animasyon filmini ilgiyle izledi

Şanlıurfa’da ‘Köstebekgiller Gölge’nin Tılsımı” adlı animasyon filmi çocukların beğenisine sunuldu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin, Şair Nabi dijital sinema salonunda beyaz perdeye yansıttığı, ; yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği 2016 yapımı ‘Köstebekgiller Gölge’nin tılsımı” filmi çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

Türkiye’nin gerçek ve animasyon karakterlerinin ilk defa bir arada ekranda yer aldığı ; çizgi dizi Köstebekgiller serisinin ikinci sinema filmini izlemeye gelen çoğunluğunun çocuklardan oluştuğu izleyicilere ; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından patlamış mısır ve çeşitli ikramlarda bulunulduu.

Şair Nabi Dijital Sinema salonunu ve filmi çok beğendiklerini aktaran vatandaşlar, ; ücretsiz olan bu gösterimi izlerken güzel vakit geçirdiklerini belirterek ; dijital sinemanın Şanlıurfa’ya kazandırılmasında ve ücretsiz olarak hizmet vermesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Şanlıurfa’nın kültür ve sanat etkinliklerine büyük oranda katkı sağlayacak olan ; dijital sinemada film ücretsiz olarak beyaz perdeye yansıtılacakk.

Filmi izlemek isteyenler Atatürk Mahallesi üzerinde bulunan belediye bahçesi içerisinde yer alan Şair Nabi Kültür Merkezine (Dijital Sinema) giderek izleyebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu