Şanlıurfa'da sıkı denetim

Şanlıurfa’da sıkı denetim

Şanlıurfa’da sokağa çıkma kısıtlamasında polisin denetlemeleri tüm hızıyla sürüyor. Kısıtlamayı ihlal eden kişilere  cezai işlem uygulandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın resmi tatil olması ve cuma gününe denk gelmesi nedeniyle bu hafta 3 günlük sokağa çıkma kısıtlaması İçişleri Bakanlığı tarafından uygulandı. Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren başlayan kısıtlama kapsamında Şanlıurfa’da polis tarafından sıkı denetimler yapıldı. Kentin bazı noktalarında kontrol noktaları oluşturan polis ekipleri, kısıtlamayı ihlal eden vatandaşlara cezai işlem uyguladı. Kısıtlamadan muaf olan kişiler ise belgelerini polislere göstererek yollarına devam etti.

“HASTANEYE” YALANI İŞE YARAMADI

Bu arada kısıtlamayı delen bazı kişilerin “Hastaneye gidiyorum, hastaneden geliyorum” şeklinde polislere yalan beyanda bulundukları öğrenildi. Ancak hastane ile ilgili herhangi bir belge sunmayan bu kişilere de polis tarafından cezai işlem uygulandı.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Urfa'da eğitim yuvalarına hırsızlar dadandı

Urfa’da eğitim yuvalarına hırsızlar dadandı

Şanlıurfa’da kısıtlamayı fırsat bilen hırsızlar eğitim yuvalarındaki materyalleri çaldı. Emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu hırsızlığa karışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir