SPOR

Şanlıurfaspor, Başkan Canbeyli’nin istifası sonrası kongre kararı aldı

Şanlıurfaspor Başkanı Cihan Canbeyli, kulüp başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Kulüp, 30 Nisan’da kongreye gidecek

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta zirve yarışını sürdüren Şanlıurfaspor’da Kulüp Başkanı Cihan Canbeyli istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Canbeyli, “Gördüğüm lüzum üzerine Şanlıurfaspor başkanlığından istifa etmiş bulunmaktayım. Takımıma olan inancım ve desteğim şampiyon olana kadar devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Canbeyli’nin istifası sonrası Şanlıurfaspor yönetimi kongre kararı alındığını duyurdu.

Kulüp, 30 Nisan’da kongreye gidecek. Kongreye yönetim kurulu üyesi Haçim İzol başkanlığında gidilecek.

Kulübünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Şanlıurfaspor Kulübü Olağanüstü Kongresi’nin 30 Nisan 2023 tarihinde saat 10.00’da Şanlıurfaspor Tesislerinde yapılmasına; yeterli çoğunluğun sağlanamadığı takdirde kongrenin 07 Mayıs 2023 tarihinde aynı yer ve aynı saatte, çoğunluk aranmaksızın tekrarlanmasına karar verilmiştir.”

VALİ AYHAN: ŞANLIURFASPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR

Şanlıurfaspor’da dün akşam saatlerinde yaşanan gelişmelerin ardından Vali Salih Ayhan da bu sabah bir paylaşımda bulundu.

Şanlıurfaspor’un sahipsiz olmadığını kaydeden Vali Ayhan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Başarı bir’den değil BİZ’den gelir. Sezon başından bu güne BİZ diyerek kenetlenen, ‘O Sene Bu Sene’ diyerek şampiyonluk isteyen Şanlıurfaspor sahipsiz değildir. Müsterih olunuz! dökülen her terin hakkı ve 3 milyon Şanlıurfa halkının emaneti adına gerekli adımlar atılacaktır”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu