Şanlıurfaspor’da kayyım heyeti toplantı yaptı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Şanlıurfaspor'da, Başkan Mehmet Yılmaz'ın istifasının ardından yönetime kayyım atandı.

Mahmut Mankal, Reşit Karakaş, Hüseyin Leblebicioğlu, Murat Basyan, Nihat Çakır ve Ali Kartal'dan oluşan 6 kişilik kayyım heyeti bugün basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Toplantıda Şanlıurfaspor'un durumu ve yapılması gerekenler masaya yatırıldı.
 


 

ÇAKIR: BÜYÜK AYIPTIR

Toplantıda kayyım heyeti adına söz alan Nihat Çakır, yaptığı açıklamada, “Herkes yüzündeki maskeyi indirsin, Urfaspor konusunda hakkaniyet çerçevesinde elini taşın altına koysun. Eğer biz, bu borcun altına Urfaspor’u mezara gömersek, gerçekten bana göre Urfa’mızın büyük ayıbıdır” dedi.

Sarı yeşilli ekip konusunda basın mensuplarına önemli görevler düştüğü hatırlatan Çakır, “Urfaspor’un yaşaması adına, burada bizim atacağımız adımlar, Urfaspor’un geleceğini belirleyecek. Buradaki arkadaşlarımızın samimi ifadeleri ve katkıları Urfaspor’un yarınını tayin edecek. Bugün Urfaspor, burada yaşar veya Urfaspor’u bugün burada mezara gömeriz. İnanıyorum ki bugün Urfaspor’u bizler ayağa kaldırırız ama sadece sohbet edip, yemek yedik, işte herkes birbirini gördü, hal-hatırdan sonra dağılırsak, daima yaptığımız toplantılara benzer bir toplantı yaparsak, hep birlikte Urfaspor’un fatihasını verelim, öyle kapatalım” sözlerine yer verdi.

Çakır, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün, Şanlıurfaspor konusunda inisiyatif alması gerektiğini de kaydetti. 

Mustafa PAYIK/BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu