URFA YEREL HABERLER

ŞUTSO’da yeni dönem başladı

ŞUTSO’da 6 Kasım’da yapılan seçimlerin ardından başkanlığa seçilen Mehmet Doğan Yetim mazbatasını alarak, görevine başladı.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ( ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığını kazanan Mehmet Doğan Yetim mazbatasını alarak göreve başladı.

ŞUTSO meslek komitesi ve  meclis üyelerinin belirlenmesinin ardından geçtiğimiz gün odanın  yeni yönetim kurulu için seçim yapıldı.

İbrahim Halil Peltek ve  Mehmet Doğan Yetim’in başkanlık için yarıştığı seçimde, Yetim 37 oya karşı 39 meclis üyesinin desteğini alarak ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Mazbatasını alarak görevine başlayan Yetim, ŞUTSO’da basına açıklamalarda bulundu.

Yetim, Şanlıurfa’nın her alanda gelişimine katkı sağlamak için çalışacaklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Bu kutsal görevi üyelerimiz bize verdi. Bu emaneti şerefle taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu emanet 15 bin üyemizin ve aynı zamanda Şanlıurfa’mızın emanetidir.  İnşallah yönetimimiz ve meclisimiz ile birlikte bu görevi layıkıyla yerine getireceğiz. Güzel bir seçim süreci yürüttük. Sonunda hep birlikte başarılı olduk. Bundan sonrada şehrimize hizmet edeceğiz. Şehrimizi, sanayimizi, tarımımızı, turizmimizi geliştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Başaracağımıza inancımız tam.  “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu