GÜNDEM

ŞUTSO’ya yeni ‘Kardeş Oda’

ŞUTSO ile Beypazarı Ticaret Odası arasında iş birliğini güçlendirmek amacıyla ‘kardeş oda’ protokolü imzalandı.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO), Şanlıurfa’ya gelen ; Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen, ; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Melih İnan ve Şevki Gürcan’dan oluşan heyet, ; Akreditasyon Sistemi Kıyaslama Çalışması kapsamında ŞUTSO’yu ziyaret etti.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Peltek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen de Şanlıurfa’da ve ŞUTSO’da olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyaretin akabinde, Şanlıurfa ve Beypazarı’nın mevcut durumu, potansiyeli ve oda olarak yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulunularak kıyaslama çalışmaları gerçekleştirildii.

Ayrıca, ŞUTSO ile Beypazarı Ticaret Odası arasında iletişimi güçlendirmek, ; karşılıklı hizmet standartlarının arttırılmasını sağlamak, ortak çalışmalar ve iş birliği çerçevesinde daha kapsamlı faaliyetler, ; projeler hazırlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket etmek amacıyla ;  ‘kardeş oda’ protokolü imzalandıı.

ŞUTSO Başkanı Peltek, protokolünün iki oda için de hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Peltek, “Ülkemizin ve bölgelerimizin kalkınması adına gerçekleştirilecek her türlü çalışmada, ; Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak iş birliğine hazırız” diye konuştu.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen ise ; “Biz de ŞUTSO ile ‘Kardeş Oda’ olarak ortak çalışmalarda yer almaya ve projelere destek vermeye hazırız” ifadesini kullandı.

Program, karşılıklı hediyeleşmenin ardından sona erdi.

ŞUTSO, önceki yıllarda da Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Kocaeli Ticaret Odası, ; Ankara Sanayi Odası, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Bodrum Ticaret Odası, ; Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ile ‘kardeş oda’ protokolü imzalamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu