GÜNDEM

Tilkiyle Şanlıurfalının gülümseten dostluğu

Şanlıurfa’da bir vatandaşın, gece geç saatlerde şehre inen tilkiyle kurduğu dostluk yüzleri gülümsetti. Tilkiyle vatandaşın yaşadığı dostluk görüntülere yansırken görüntüler hem şaşırttı hem de sevindirdi.

Şanlıurfa’da bir vatandaş, gece geç saatlerde acıktığı için otogar yakınlarındaki parka yiyecek aramak için inen tilkiyi kendi elleriyle besliyor. Her gece otogar yakınındaki parka gelen tilkiyi kendi elleriyle besleyen vatandaşın tilkiyle kurduğu dostluk cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Tilkiyle her gece aynı yerde buluşan kişi, tilkiyle arasındaki dostluğu her geçen gün biraz daha ilerletiyor. Tilkiye “Filo” ismini veren kişinin, tilkiye seslenmesi ve tilkinin onun yanına gelmesi görüntülere yansıdı.

 

“FİLO GEL BEBEĞİM GEL”

Yüzlerde tebessüm oluşturan anlar kamera ile kaydedilirken vatandaşın tilkiye kendi elleriyle et yedirmesi görüntülerde yer alıyor. Vatandaşın tilkiye, “Filo gel bebeğim gel gel. Saat 1’e geliyor senin için geldim bu saatte.” diyerek seslenmesinin ardından tilkiyle adeta bir kedi gibi oynaması görüntülere yansıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu