GÜNDEM

Ünlü Youtuber Yoshi Urfa’yı sevdi

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya gelerek kentin farklı kültür ve zenginliklerini tanıtan Japon Youtuber Yoshi Enomoto’nun Urfa aşkı devam ediyor.

Ünlü Youtuber Yoshi Enomote, geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Şanlıurfa’nın kültür elçisi olmayı sürdürüyor. Dünyaca ünlü milyarder iş insanı Elon Musk’ın İngilizce ve kalp emojisiyle attığı ; “Seni seviyorum” tweetine yanıt veren Enomoto, “Urfa’yı seviyorum” ifadeleriyle karşılık verdi. Enonomo, daha sonra bu etkileşiminin ekran görüntüsünü ‘Yabancılara Urfa Tanıtma Derneği’ ifadeleriyle paylaştı.

Şanlıurfa’nın kültürünü, yemeklerini, tarihi yerlerini övgüyle anlatan Yoshi, yine bir paylaşımıyla dikkati çekti.

Twitter hesabından İngilizce ve kalp emojisi kullanarak “Seni Seviyorum (I love you)” paylaşımı yapan iş insanı milyarder ElonMusk’a cevap veren Yoshi, ‘Urfa’yı seviyorum (I love Urfa)” yanıtını verdi. Enomoto’nun bu cevabına bir kullanıcı “Urfa da ne?” sorusunu yöneltirken, Japon Youtuber “Dünyada cennet” karşılığını verdi.

Enemoto daha sonra etkileşim alan bu paylaşımının ekran görüntüsünü de ‘Yabancılara Urfa Tanıtma Derneği (YUTD)’ ifadeleriyle paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu