3. SAYFAASAYİŞ

Urfa’daki namus cinayeti güvenlik kamerasında

Türkiye’de dün gündem olan Şanlıurfa’daki namus cinayetine ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Kayınbiraderinin peşinden koşan kadın, sokak ortasında boğuştuğu adama kurşun yağdırdı.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Paşabağı Mahallesinde dün öğle saatlerinde,  3 çocuk annesi Hülya B., iddiaya göre, bir süre birlikte yaşayıp ayrıldıktan sonra çektiği uygunsuz görüntülerini sosyal medyada paylaşan kayınbiraderi Ferdi Balıkan’ı sokak ortasında silahla vurdu.

Kayınbiraderini vurduktan sonra “Namusumu temizledim” diye bağıran Hülya B., polis tarafından gözaltına alındı. Ferdi Balıkan ise kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

DEHŞET ANLARI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Dün ülke gündemine oturan cinayet güvenlik kamerasına yansıdı. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Hülya B., kendisinden kaçmaya çalışan kayınbiraderi Ferdi Balıkan’ı peşinden koşuyor. Hülya B., yolda gördüğü bir adamı kendine siper edinen Ferdi Balıkan’a silahını doğrultuyor. Aradaki şahıs ise tarafları ayırmak için mücadele ediyor.

KAFASINA SIKTI

Tarafların boğuşmasında Ferdi Balıkan, yere düşen Hülya B’nin elinden silahı almaya çalışıyor. Bu esnada kadın, kayınbiraderini silahla vuruyor. Ayağa kalkan kadın daha sonra Ferdi Balıkan’ın kafasına sıkıyor. Kameraya yansıyan dehşet anları sonrası şahıs hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu