Urfaspor kaptanından üzen haber: Sözleşmesini feshediyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Şanlıurfaspor'da maddi sorunların ardı arkası kesilmiyor.

Hemen hemen son iki yılını kaynak arayışı ile devam ettiren sarı-yeşilli kulüp, borç batağından çıkamıyor. Eski futbolculara olan borçları nedeniyle lige eksi puanla başlayan Urfaspor, aldığı mağlubiyetlerle de bir türlü toparlayamadı.

KAPTAN KAYA'DAN FLAŞ AÇIKLAMA

Üst üste gelen istifalar, ayrıklıklar derken Şanlıurfa Valiliği tarafından kulübe kayyum atandı. Kayyumların yaptıkları ilk kongrede karar vermesi beklenirken, toplantıya sadece 4 kişinin katılması da bardağı taşıran son damla oldu.

'HAKKIMI HELALL ETMİYORUM'

Maddi sorun sürecinde kulübün yanında olan ve takımı toparlamaya çalışan son isim Urfaspor kaptanı Sercan Kaya da isyan etti. Kaptan Kaya, Pazar günü 11 Nisan Stadyumunda oynanacak olan Başkent Akademi maçı sonrası sözleşmesini feshedeceğini açıkladı. Sosyal medyadan açıklama yapan Kaya, Urfaspor sevdalıları dışında kimseye hakkın helal etmediğini kaydederek şu sözlere yer verdi:

"Bakspor maçından sonra sözleşmemi fesih edeceğim. Gerçekten Urfaspor'a gönül veren, başını yastığa koyduğunda rahat uyuyan Urfaspor sevdalıları dışında hiç kimseye de hakkımı helal etmiyorum. İnşallah Allah'ınızdan bulursunuz. Bu kulübün 1 TL'sinde hakkınız varsa.",

Özlem DİKMEN-BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu