GÜNDEM

Valilik’ten oy kullanacak afetzedelere ulaşım desteği

Şanlıurfa Valiliği, yarınki seçimde oy kullanmak için deprem bölgesine geri dönüş yapmak isteyen afetzedelere ulaşım noktasında destek verileceğini duyurdu.

Şanlıurfa Valiliği, yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için deprem bölgesine geri dönüş yapmak isteyen afetzedelere ulaşım desteği sağlanacağını bildirdi.

Valilik, Şanlıurfa’da oy kullanmaya gelmek isteyen vatandaşların valilik ile kaymakamlıkların açık kapı birimlerine başvurdukları takdirde kendilerine geri dönüş yapılarak ulaşım noktasında her türlü imkân ve kolaylık sunulacağını açıkladıı.

Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildii:

 “Şubat ayında yaşadığımız depremlerin ardından afetlerin yaşandığı bölgeden ayrılan ve tekrar bölgeye dönmek isteyen depremzede vatandaşlarımıza ulaşım konusunda destek sağlanmaktadır.

Depremzede vatandaşlarımız ile herhangi bir sebeple ilimizden başka illere oy kullanmak için gitme imkanı olmayan veya başka illerden ilimize oy kullanmaya gelmek isteyen vatandaşlarımız valiliğimiz ile kaymakamlıklarımızın açık kapı birimlerine başvurdukları takdirde kendilerine geri dönüş yapılarak ulaşım noktasında her türlü imkan ve kolaylık sunulacaktır”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu