GÜNDEM

Viranşehir Belediyesi’nden toplu iş sözleşmesi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Hizmet İş Sendikası ile Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü imzaladı. Ek protokolle Viranşehir Belediyesi bünyesindeki kadrolu işçiler, geriye dönük 4 ay için 4 bin TL ve 2 ay için de biner TL ikramiye alacak.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Hizmet İş Sendikası Viranşehir Temsilcisi Reşit Direk arasında imzalanan, Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü ile işçilere ikramiye verilmesi yönünde karar alındı. Protokol kapsamında belediye bünyesindeki kadrolu işçilere temmuz, ağustos, eylül ve ekim ayları için tek seferde 4 bin TL, kasım ve aralık ayında ise 1 bin TL ikramiye verilecekk.

 EKİNCİ: HER DAİM İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, imzaladıkları protokolle ilgili yaptığı açıklamada, her daim işçilerin yanında olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

  “Viranşehir Belediyemiz ile Hizmet-İş Sendikası arasında mesai arkadaşlarımızı kapsayan Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü’nü imzaladık. Belediyemizde çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizi kapsayan sözleşmeye göre çalışanlarımıza Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları için tek seferde 4000 TL, Kasım ve Aralık ayında ise 1000’er TL ikramiye verilmesini kararlaştırdık. İmzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü’nün her iki tarafa ve özellikle işçi ve emekçi kardeşlerimize ve değerli ailelerine hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu