URFA YEREL HABERLER

Viranşehir’de çocuklar etkinliklerle eğleniyor

Viranşehir Belediyesinin düzenlediği “Yaz tatili etkinlikleri” ile çocuklar doyasıya eğleniyor.

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün her hafta sonu çocuklara yönelik düzenlediği yaz tatili etkinliklerinin son durağı Yeni Mahalle oldu.

Yeni Mahalle Parkında gerçekleşen etkinliğe, çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Çocuklar, renkli anlara sahne olan keyifli ve eğlenceli etkinlikte, müzik, yüz boyama, balon ve palyaço gösterisi ile doyasıya eğlendi.

Dondurma ikramının da yapıldığı etkinlikte çocuklar, unutulmaz bir akşam yaşadı.

Aileleri ile birlikte programa katılan çocuklar, düzenlenen etkinlikten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, kendilerine eğlenceli anlar yaşatılmasını sağlayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve belediye görevlilerine teşekkür etti.

Etkinliğe katılarak çocukların sevincine ortak Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Çelik, yaz tatilinde çocukların güzel vakit geçirmeleri için her hafta sonu düzenledikleri etkinliklerle çocukların doyasıya eğlendiklerini ifade ederek, çocukların yüzlerindeki sevincin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

Çelik, uyum haftası dolayısıyla ana sınıfı ve 1’inci sınıfa bugün başlayan öğrenciler ile önümüzdeki hafta ders başı yapacak tüm öğrencilere başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu