GÜNDEM

Viranşehir’de kırsal mahallede stabilize çalışması

Kırsal mahallelere yönelik stabilize yol çalışmalarını sürdüren Viranşehir Belediyesi, Küçük Dikmek Mahallesinde yeni yol çalışmasına başladı.

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları genişletme ve iyileştirme çalışmalarından sonra ; Küçük Dikme Mahallesi Kaşıklı Sokakta stabilize yol yapım çalışmalarına başladı.

Belediye ekipleri, Kaşıklı Sokakta yol çalışmalarını en kısa zamanda bitirip, ; mahalleyi uzun ömürlü yollarla buluşturacaklarını kaydetti.

Yol yapım çalışmaları ile ilgili bilgi veren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ; kırsal mahallelerde ihtiyaç duyulan bölgelerde stabilize yol çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, hedeflerinin vatandaşların rahat bir şekilde ulaşmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

‘Her şey Viranşehir İçin’ sloganı ile başlattıkları alt yapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Başkan Ekinci, ; hizmet atağının her geçen gün daha da arttığını ve son 3 yıl içerisinde ilçe genelinde rekor kırarak 900 kilometre stabilize yol yapıldığını ifade etti.

Başkan Ekinci, “Mesai kavramı gözetmeksizin ihtiyaç duyulan her yere koşacağız ve ihtiyaç duyulan her mahallede ; her cadde ve sokakta hemşerilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için durmadan çalışacağız” dedi.

Çalışmalardan büyük memnuniyet duyan mahalle sakinleri ise, ; Başkan Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu