SPOR

Viranşehir’de Voleybol turnuvasında şampiyon belli olldu

Viranşehir’de düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasında hastane ve emniyet karması takım şampiyon oldu.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde belediye tarafından organize edilen ve kaymakamlık ile milli eğitim müdürlüğü tarafından desteklenen ; festival günleri kapsamında kurumlar arası voleybol turnuvası düzenlendi.

Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen final maçı ; hastane-emniyet karması ile kaymakamlık, anıt ve aslanbaba karması arasında oynandı.

Final maçını, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçe Kaymakamı Önder Çengel, ; İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yağan, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Halk Eğitim Müdürü Zeki Kaya ve çok sayıda sporsever izledi.

Çekişmeli geçen maçı kazanan ; hastane-emniyet karması voleybol takımı birinci oldu.

Turnuvada dereceye giren takımlara Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ; İlçe Kaymakamı Önder Çengel ve AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin tarafından kupa ve madalya verildi.

Kupa töreninde konuşan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ; turnuvanın zevkli, çekişmeli ve centilmence maçlara sahne olduğunu belirterek, turnuvada dereceye giren takımları tebrik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu