URFA YEREL HABERLER

Viranşehir’de Zabıta Haftası düzenlenen etkinlikle kutlandı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ‘Zabıta Haftası’ dolayısıyla zabıta personelleri ile bir araya geldi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’ münasebetiyle Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksinde düzenlediği yemekli programda zabıta personelleri ile bir araya gelerek, haftalarını kutladı.

Programda konuşan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediye ile vatandaş arasında köprü görevi gören zabıta personelinin özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturan zabıta personelinin gece gündüz özverili ve fedakârca çalışmalar yürüttüğüne vurgu yapan Başkan Ekinci, şunları söyledi:

“Bizim amacımız ceza kesmek değil, denetimler yaparak düzeni ve huzuru sağlamak. En önemli görevimiz budur. Hepsinden önemlisi zabıta ekiplerimizin güler yüzlü olması gerek. Gülümsemek, güler yüzlü olmak birçok olayı çözer. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Şehrimizi ülkemizi koruyup kollamamız lazım. Duruş, davranış ve yaşam şeklimizle topluma örnek olmamız lazım. Bu çerçevede belediyemizin kolluk birimi olarak, yaşamımızın kolaylaşması, esenliğin ve düzenin sağlanması için görev yapan Zabıta Personelimizin haftalarını kutlar, görevlerinde başarılar dilerim.”

Başkan Ekinci, yaklaşık 2 saat süren programın ardından eşi Sibel Ekinci ile birlikte, zabıta personellerine hediyeler takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu