GÜNDEM

Yavuz: Hemşerilerimizin en doğruyu seçeceğinden zerre şüphemiz yoktur

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, partisinin düzenlediği divan toplantısında konuştu. Başkan Yavuz, “Ülkemizin adeta seçim kaderini belirleyen Şanlıurfa şehrimiz, feraseti ile en doğruyu seçeceğinden zerre şüphemiz yoktur” dedi.

Yeniden Refah Partisi (YRP), Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, Karaköprü’de ocak ayı ilçe divan toplantısında önemli açıklamalarda bulunduu.

Başkan Yavuz, seçime yönelik yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Yıllardan beridir necip milletimizin, gerçekleşmeyen vaatler ile oyları alınmış fakat hizmet yolunda noksan kalınmış ve Beytü’l-mal’a sahip çıkılmamıştır. Yeniden Refah Partisi olarak her daim söylüyoruz, daha önce denenmiş artık milletimize hizmet noktasında verebileceği bir şeyi kalmamışları tekrar denemek şehrimize, milletimize ne yazık ki sağlayacağı fayda kalmamıştır.

Seçim döneminde, seçime aylar kala, kahraman gibi ortaya çıkmaları hiç samimi gelmemektedir. Yıllardan beridir necip milletimizin tensipleri ile devletimizin çeşitli kademelerinde görevler almış, belediye başkanlıkları, milletvekillikleri yapmış bakanlıklar yapmışların, yetki ellerinde olmasına karşın şehrimize fayda sağlayamadıkları gibi yine bir seçim döneminde adeta kahramanlar gibi parlatılmasını asil ve necip milletimiz farkındadır.

Yeniden Refah Partisi olarak diyoruz ki Allah’ın izni ve milletimizin tensipleri şehrimizin ve ülkemizin yönetiminde genç, dinamik, vizyonu geniş, önce ahlâk ve maneviyat diyen, ehliyet ve liyakat sahibi gençlerin önünü açmak, daha hayırlı olacaktır. Yeniden Refah Partisi olarak, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey’in öncülüğünde Yeniden Büyük Türkiye’yi bizler kurar ve Şanlıurfalı hemşerilerimizin sorun ve sıkıntılarını ancak milli görüş kadroları çözebilir.

Ülkemizin adeta seçim kaderini belirleyen Şanlıurfa şehrimiz, feraseti ile en doğruyu seçeceğinden zerre şüphemiz yoktur”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu