Genel

BAŞKAN ADAYI BAYDİLLİ SEÇİM BÜROSUNDA VATANDAŞLARI AĞIRLIYOR

Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını sürdürürken, akşamları da seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ediyor.

 

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Genel Merkezi tarafından Karaköprü Belediye Başkanı Adaylığına tekrar seçilen mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken, akşamları da seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ediyor.

 

Esnaf ziyaretleri, ev ve mahalle toplantılarında vatandaşlarla buluşarak seçimler için destek isteyen Başkan Adayı Baydilli, seçim bürosunu ziyaret eden vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşlara ziyaretleri ve kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Başkan Adayı Baydilli, bu güçle 31 Mart’ta zaferle ayrılacaklarına inandıklarını söyledi.

 

Başkan Adayı Metin Baydilli yaptığı konuşmada şöyle konuştu: “31 Mart seçimleri için AK Parti Genel Merkezimiz Karaköprü’de 3,5 yıldır yaptığımız hizmetleri göz önüne alarak bu görevi tekrar bize verdi. Görevde olduğum sürece özveriyle hizmet ettiğim Karaköprü’ ye tekrar hizmet etme imkânı bulduğum için gerçekten çok mutluyum.  Hizmetin devamı ve daha iyi hizmetlerin gelmesi için inşallah 31 Mart’ta sizlerin büyük desteğiyle tekrar göreve geleceğiz. Biliyorum ki bundan sonra işim daha zordur, yüküm daha da ağırdır. Ancak ilçemizdeki vatandaşlarımızın desteğiyle bu yükün altından kalkıp ilçemize hizmetin en iyisini getireceğimize yürekten inanıyorum. Seçim büromuz sizin yerinizdir ve her zaman kapımız sizlere açıktır. Destekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.”

Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin seçim bürosunu ziyaret eden vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

ÇAĞRIHABER –

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu